Perkraustymo paslaugos

Teikiamos profesionalios perkraustymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visuose kituose Lietuvos miestuose.

Galime perkraustyti Jūsų baldus, daiktus ar visą sukauptą turtą.

Siūlome kvalifikuotųkrovėjų paslaugas , kurie padės Jums išrinkti/surinkti baldus, saugiai supakuoti Jums brangius daiktus.

Saugiai pervežame pianinus, akvariumus, gėles, paveikslus, seifus, antikvarinius baldus. Pasirūpiname pakavimo medžiagomis.

Galime pervežti ar atvežti iš prekybos centrų buitinę techniką, baldus, statybines medžiagas, bei kitas Jūsų įgytas prekes.

Neturite kur palikti daiktų dienai? savaitei? mėnesiui ar ilgiau? Mes teikiame sandėliavimo paslaugas !

Padėsime užnešti, išpakuoti ir pajungti.Išvešime šiuklesutilizavimui. 

 

PATIKĖKITE SAVO PERKRAUSTYMO RŪPESČIUS PROFESIONALAMS!

 

Biuro perkraustymas

 

Baldų, biuro technikos, pramoninio tipo technikos ir aibės smulkių daiktų perkraustymas - tai gana ilgas ir dažniausiai nemenkų pastangų reikalaujantis procesas.

 

 

Perkraustymo paslaugų planavimas

 

Prieš pradėdami kraustymo darbus savo patogumui išsikvieskite mūsų įmonės atstovą apžiūrai. Jis apskaičiuos ir rekomenduos kiek ir kokių pakavimo medžiagų, kokio transporto ir kiek krovėjų Jums prireiks kraustymo metu, optimaliai sudėlios darbų eigą, patars kokios papildomos technikos gali prireikti Jūsų perkraustymui. Senus bei nereikalingus baldus, buitinę įrangą pagal poreikius utilizuojame. Taupydami Jūsų laiką mūsų krovėjai atsakingai ir operatyviai atliks visus jiems pateiktus darbus. Mūsų darbuotojai yra patyrę, atsakingi ir pareigingi, todėl transportuojami daiktai bus pristatyti saugiai ir laiku. Esant poreikiui, transportuojami brangūs daiktai, tokie kaip atikvariatai, meno kūriniai ir t.t., gali būti apdrausti atskiru būtent tokių krovinių transportavimui skirtu draudimu.

 

Norint kad biuro, gamybinių patalpų perkraustymo darbai vyktų sklandziai, operatyviai ir saugiai, kraustymo dienas reikėtų numatyti taip, kad tuo laiku patalpose būtų kuo mažiau žmonių. Viso perkraustymo metu prašome, kad pagal galimybes dalyvautų užsakovas arba jo atstovas, taip iškilusius klausimus galima išspręsti vietoje, taupant Jūsų laiką. Pagal pageidavimus darbai gali būti atliekami nakties metu, savaitgaliais bei švenčių dienomis iš anksto suderinus darbų apimtis, įkainius ir laiką. 

 

Perkraustant butą, namą, garažą ar vasarnamį darbai taip pat prasideda nuo mūsų atstovo apžiūros, darbų apimties bei medžiagų kiekio įvertinimo. Norint palengvinti darbuotojų darbą bei tuo pačiu sumažinti sąskaitą, reikėtų apsižiūrėti ir nuo praėjimų pašalinti objektus, kurie gali trukdyti darbuotojams nešiojant daiktus. Taip pat reikėtų užtikrinti privažiavimus prie pasikrovimo ir iškrovimo vietų, kad krovininiai automobiliai galėtų privažiuoti kuo arčiau vietų, kuriose vykdomi darbai, tokiu būdu sutrumpinsite darbų laiką ir dar sumažinsite sąskaitą.