Perkraustymo paslaugų tipai / 2013-02-19

 

Kuris persikraustymo būdas yra patraukliausias – spręsti Jums.

Bus lengviau nuspręsti perskaičius kiekvieno perkraustymo būdo aprašymą.

Savarankiškas perkraustymas.

Įmonės vykdomas perkraustymas

Tokio perkraustymo metu jums nereikės nieko daryti. Viskas ką turite atlikti – tai išsirinkti perkraustymo paslaugas teikiančią įmonę, nurodyti adresą bei laiką bei informuoti įmonės vadybininką apie daiktų bei baldų stovėjimo vietas. Perkraustymo įmonė pasirūpins reikalingomis pakavimo medžiagomis, specialiomis perkraustymo dėžėmis, bei visomis kitomis persikraustymui reikalingomis medžiagomis. Žinoma, perkraustymo metu geriausiai būti kartu, kad iškilus neaiškumams, įmonės darbuotojai galėtų į jus kreiptis, o jūs po daiktų bei baldų pristatymo iš karto įvertintumėte ar paslauga buvo suteikta kokybiškai.

Savarankiškas perkraustymas

Jei ruošiatės perkraustymą atlikti savarankiškai – svarbiausia viską gerai ir aiškiai suplanuoti. Tačiau baldų perkėlimas gali tapti tikrai didele problema, jei perkraustymas yra vykdomas savarankiškai – kaip žinia baldams gabenti reikia ypač didelės talpos, be to reikia specialių žinių norint supakuoti išardyti ar surinkti baldus. Jei perkraustymą vykdote patys, pirmiausia supakuokite vieno kambario baldus ir daiktus, o tuomet pereikite prie kitame kambaryje esančių daiktų ir baldų. Būkite atidūs ir įvertinkite savo fizines galimybes – nekelkite daiktų, jei jie yra per sunkūs, pasikvieskite ką nors į pagalbą. Pakuodami dūžtančius daiktus į talpas pridėkite paminkštinimų, kad daiktai nesudūžtų ir neįskiltų. Apibendrinant galima teigti, kad savarankiškai vykdyti perkraustymą verta tuomet jei nereikia pergabenti didelių sunkių baldų, kurių pergabenimui reikalingos specialios žinios.

Kombinuotas perkraustymas

Tokio perkraustymo metu perkraustymas vykdomas savarankiškai, tačiau į pagalbą pasitelkiama ir perkraustymo paslaugas teikianti įmonė. Geriausia šį perkraustymo būdą pasirinkti tada, jei matote, kad dalį daiktų galite pergabenti patys, tačiau pervežti didelių sunkių baldų nepajėgiate – tuomet pasinaudokite specialistų paslaugomis.