Persikraustymas be jokio galvos skausmo / 2013-11-22

    Kraustantis labai svarbu ne tik laikas, bet ir profesionalumas bei kokybė. Perkraustymo paslaugose besispecializuojančios įmonės UAB „Tigrus“ specialistai sako: „Norint užtikrinti visapusišką visų pergabenamų daiktų saugumą, reikia atkreipti dėmesį kokios pakavimo medžiagos naudojamos jų pervežimui. UAB „Tigrus“ yra vieni iš geriausių perkraustymo paslaugų tiekėjų Vilniuje bei kituose miestuose, www.perkraustome.lt komandos paslaugas jau įvertino daugelis įmonių.

                     

                      Būtent todėl UAB „Tigrus“ pagrindinis tikslas – fiziniams ir juridiniams asmenims teikti aukščiausios kokybės standartus atitinkančias perkraustymo paslaugas Vilniuje ir kituose miestuose. Taip pat kitas paslaugas, tokias kaip krovinių pervežimas, spaudos ekspedijavimas, logistika ar sandėliavimas. „Iš esmės mes ne tik teikiame i visas paslaugas, kurių gali prireikti besikraustantiesiems, bet ir konsultuojame, patariame ir parenkame geriausią pervežimui reikalingą transportą bei, jei reikia, sutvarkome krovinio dokumentus.“ - tikina www.perkraustome.lt specialistų komanda.

 

                      Perkraustymo paslaugos specialistai www.perkraustome.lt komanda turi 11 metų patirtį šioje srityje, todėl gali tiksliai bei profesionaliai įvertinti ir perkraustyti Jūsų daiktus. Nėra tokių daiktų, kurie negalėtų būtų saugiai pervežami į kitą vietą, netgi gėlės, akvariumai, antikvariniai baldai, muzikos instrumentai ir kiti panašūs daiktai, reikalaujantys ypatingo atsargumo. Perkraustymo paslaugos specialistai tikina, jog reikia labai atidžiai rinktis kam patikėti savo brangių daiktų ir įrenginių perkraustymą, kadangi šioje srityje labai daug nelegalių transporto bei perkraustymo paslaugas teikiančių įmonių, neišmanančių savo darbo, kurie gali suniokoti Jūsų turtą, suteikdami nekokybiškas ir neprofesionalias paslaugas.

 

                      Atsiranda vis daugiau galimybių ir paslaugų, padedančių žmonėms lengviau gyventi ir tvarkytis su įvairiomis iškylančiomis problemomis. Su gera perkraustymo paslaugos specialistų pagalba be jokio galvos skausmo visi Jums reikalingi daiktai iki pačių mažiausių smulkmenų gali būti ne tik pervežti į bet kurį Lietuvos kampelį, bet ir saugiai supakuoti, užnešti bei surinkt. Klientų pageidavimu, po perkraustymo darbų, išvežamos statybinės ar buitines atliekos utilizavimui.