Šiukšlių išvežimas

Jums patogiu laiku tvarkome ir išvežame statybines bei buitines atliekas. Šiukšlių išvežimo bei statybinių atliekų išvežimo kaina priklauso nuo atliekų rūšies, aptarnavimo vietos ir kiekio.

Mūsų teikiamos paslaugos:

Statybinių atliekų – šiukšlių išvezimas.

Šiukšlių tvarkymas, surinkimas ir išvežimas iš buto, namo, sodybos, statybų aikštelės  ar kitų objektų.

Išvežtoms statybų atliekoms/šiukšlėms utilizuoti išrašome pažymas.

Sutvarkome atliekų deklaracijas.

Įvairių buitinių atliekų išvežimas: seni baldai, drabužiai ir kiti nenaudojami daiktai.

Krovėjų paslaugos.

Išvešime visas statybines ar buitines atliekas utilizuoti, išrašysime pažymas, deklaracijas. Mūsų įmonės darbuotojai gali patys greitai ir tvarkingai išmontuoti, surinkti, išnešti, pakrauti ir išvežti visas atliekas ar daiktus skirtus utilizavimui.

 

PATIKĖKITE SAVO PERKRAUSTYMO RŪPESČIUS PROFESIONALAMS!

 

Šiuo metu Vilniaus mieste bei rajone spartėjant statybų plėtrai, statybinių ir buitinių atliekų išvežimas, jų utilizavimas yra opi problema. Idealus šios problemos sprendimas - įmonės, kurios užsiima tokio tipo šiukšlių tvarkymu, išvežimu bei utilizavimu. Tokios įmonės pasirūpina, kad šiukšlės iškeliautų į specializuotus savartynus, tuo pačiu apsaugodamos gamtą nuo kenksmingo atliekų poveikio.

 

Neatskiriama kiekvieno remonto dalis yra statybinių atliekų išvežimas. Ruošiantis remontui neretai atliekami griovimo bei demontavimo darbai, po kurių lieka nemažai statybinių ir buitinių atliekų. Augant statybų bei remonto sektoriui, daug žmonių užsiima statybomis, namų, butų, įvairių patalpų remonto darbais. Žinoma, tokie darbai neprilygsta daugiabučių kompleksų ar prekybos centrų satyboms, tačiau likusias po darbų šiukšles taipogi reikia sutvarkyti bei utilizuoti. Čia į pagalbą ateina įmonės, kurios specializuojasi šioje srityje, jos gali išvežti ir sutvarkyti ir nedidelius atliekų kiekius.

 

 Į statybinių atliekų sąvoką įeina: plytos, betoniniai ir silikatiniai blokai, betono ir gelžbetonio konstrukcijų elementai, visokio tipo pertvaros, senos grindys, durys, plytelės ir kitos medžiagos, kurios lieka po remonto darbų.

 

Ką gi daryti su šiomis atliekomis? Pirma, reikia sukrauti smulkias atliekas į maišus, kad būtų patogu išnešti iš patalpų ir nusileisti laiptine ar liftu jų nesugadinus ir neprišiukšlinus bendro naudojimo patalpose.  Antra, maišus bei didesnias konstrukcijas pakrauti į krovininį automobilį.

 

Na ir trečias etapas - atliekų transportavimas į savartyną.

 

Patiems organizuoti šiuos darbus neretai yra problematiška. Statybinių atliekų surinkimas, supylimas į maišų, išnešimas - tai ne patys maloniausi ir švariausi darbai, kurie atima ir nemažai laiko, bet, jeigu susitvarkėte su šia užduotimi, tada lieka tik pakrauti ir išvežti į savartyną.

 

Mes siūlome statybinių ir butinių šiukšlių išvežimo bei utilizavimo paslaugas. Esant poreikiui, mūsų krovėjai greitai supakuos, išneš, pakraus šiukšles į krovininį automobilį ir išveš atliekas utilizavimui.